Zarząd Główny

Przewodniczący Dariusz Tr…

Zespół problemowy ds. …

W dniu 16 kwietnia 2018r.…

XX Konferencja Problem…

W dniach 12-13 marca 2018…

Posiedzenie Zarządu Gł…

Członkowie Zarządu Główne…

Rokowania w Polskiej G…

W związku z rokowaniami s…

Agenda 2030 - związki …

Międzyzwiązkowy Zespół ds…

Zarząd Główny PZZ „KAD…

Przewodniczący Dariusz Tr…

«
»
Facebook

To już VII turniej tenisa stołowego w KADRZE

Dnia 1 kwietnia 2017r.  już po raz siódmy spotkaliśmy się na turnieju ping – ponga organizowanym przez PZZ KADRA w Katowicach. Hala Omega w Jastrzębiu – Zdroju gościła kadrę pingpongistów z Zakładów Górniczych zrzeszonych w Sekcji Węgla Kamiennego należących do ZZ KADRA. Na turniej o puchar Przewodniczącego Porozumienia ZZ KADRA stawili się w szranki turniejowe kadrowicze z następujących zakładów górniczych Chwałowice, Rydułowy-Anna, Silesia w Czechowicach Dziedzicach, Borynia, Zofiówka, Krupiński oraz Zakład Logistyki Materiałowej JSW SA.

Mimo iż był prima aprilis nikt przy stole nie żartował z gry – stała ona na bardzo wysokim poziomie – co nas nie dziwi bo członkowie KADRY nie tylko w pracy są profesjonalistami,  ale także w realizowaniu swoich życiowych pasji  cechuje ich perfekcyjność i zaangażowanie. W przyjaznej atmosferze przeprowadzono rozgrywki drużynowe, indywidualne i turniej Przewodniczących i członków Zarządów Związków Zawodowych KADRA.

Po paru godzinnych zmaganiach z małą białą piłeczką wyłoniono zwycięzców, którym puchary i dyplomy wręczył Przewodniczący PZZ KADRA – Dariusz Trzcionka razem z szefem Sekcji Węgla Kamiennego Krzysztofem Stefankiem. Wyniki prezentują się następująco:

Turniej drużynowy:

  1. Drużyna ZZ KADRA Zofiówka
  2. Drużyna ZZ Nasza Kadra KWK Rydułtowy- Anna
  3. Drużyna ZZ KADRA Chwałowice

Turniej Indywidualny

  1. Zwoliński Mariusz – KADRA Zofiówka
  2. Szołtysek Artur – KADRA Zofiówka
  3. Prudel Leszek – KADRA Chwałowice

Turniej przewodniczących i członków Zarządów ZZ KADRA

  1. Broy Janek – KADRA Borynia
  2. Derlich Marian – KADRA PG Silesia
  3. Kolorz Dariusz – KADRA ZLM JSW S.A.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie – najbardziej Pawłowi Kowolowi, który znalazł czas na zapewnienie obsługi technicznej turnieju i wspólne sędziowanie. Mówimy tutaj wszystkim miłośnikom małej białej piłeczki do zobaczenia za rok na VIII turnieju tenisa stołowego.

Galeria zdjęć z turnieju:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.