Spotkanie Komisji Młod…

W dniu 3 kwietnia 2017 ro…

To już VII turniej ten…

Dnia 1 kwietnia 2017r.  j…

Wybory Komisji Młodych…

W dniu 31 marca 2017 roku…

Zarząd Główny Forum Zw…

Forum Związków Zawodowych…

Zarząd Główny PZZ „KAD…

Dariusz Trzcionka – Przew…

Posiedzenie Sekcji bra…

W dniu 16 marca 2017 roku…

KOMISJA MŁODYCH - POSI…

Informujemy, że w dniu 31…

Zarząd MZZ „Kadra” Gór…

W dniu 13 marca w siedzib…

«
»
Facebook

Wybory Komisji Młodych PZZ „KADRA”

W dniu 31 marca 2017 roku w Katowicach, w siedzibie Porozumienia Związków Zawodowych „KADRA”, odbyło się posiedzenie wyborcze Komisji Młodych. Zebrani członkowie Komisji wybrali nowy Zarząd Komisji Młodych na nadchodzące 4 lata. Spotkanie otworzył Dariusz Trzcionka – Przewodniczący PZZ „KADRA”, natomiast obrady prowadziła dotychczasowa Przewodnicząca KM – kol. Wioletta Janoszka.

Na stanowisko przewodniczącego KM PZZ „KADRA” został zgłoszony 1 kandydat. W wyniku nowych wyborów kolega Marek RYL, zastąpił kol. Wiolettę Janoszkę na stanowisku Przewodniczącego Komisji Młodych PZZ „KADRA”. Nowy przewodniczący uzyskał pełne poparcie od wszystkich koleżanek i kolegów zebranych na posiedzeniu. Nową Wiceprzewodniczącą Komisji Młodych została kol. Agnieszka Koriakowska, a Sekretarzem Komisji Młodych została kol. Agnieszka Rajwa-Socha.

Marek Ryl

Marek Ryl ma 29 lat, od 4 lat jest członkiem ZZ KADRA GK PGNiG. Jest również członkiem Komisji Młodych FZZ. Z wykształcenia jest inżynierem zarządzania produkcją oraz kontynuuje naukę na kierunku gazownictwa w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pracuje w branży eksploatacji gazu ziemnego (PGNiG Sanok).

Agnieszka Koriakowska

Agnieszka Koriakowska  – ukończyła studia Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Wydziale Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Ma doświadczenie w pracy związkowej jako Przewodnicząca Związku Zawodowego KADRA działającego przy Fundacji Unia Bracka. Zawodowo pracuje na stanowisku statystyka medycznego.

Agnieszka Rajwa – Socha

Agnieszka Rajwa – Socha ukończyła studia na Politechnice Śląskiej – Wydział Górnictwa i Geologii uzyskując stopień magisterski: Eksploatacja Złóż i Zagospodarowanie Odpadów. Jest pracownikiem Działu Ochrony Środowiska w PGG Sp. z o.o. (Oddział KWK Ruda – Ruch Halemba).

Nasi koledzy deklarują aktywne zaangażowanie w prace w Komisji Młodych PZZ „KADRA” i Forum Związków Zawodowych. W czasie posiedzenia Dariusz Trzcionka – Przewodniczący PZZ „KADRA” podkreślił, że głos młodych członków związku zawodowego jest bardzo ważny i się z nim liczymy. Stawiamy na jakość pracy i na tych którzy są zaangażowani oraz chcą pracować.

Marek Gacka – Wiceprzewodniczący PZZ „KADRA” i opiekun Komisji Młodych przedstawił swoje oczekiwania oraz plany wsparcia działalności Komisji Młodych PZZ „KADRA”.

 Galeria zdjęć:

This slideshow requires JavaScript.