Stanowisko Prezydium F…

Prezydium Forum Związków …

Praca biura zawieszona…

Do dnia 17 kwietnia 2020 …

Tarcza Antykryzysowa -…

Forum Związków Zawodo…

Praca biura zawieszona…

Informujemy, że został pr…

Praca biura zawieszona…

Informujemy, że została z…

Uwagi do Europejski Zi…

Porozumienie Związków Zaw…

Województwo Śląskie ma…

W konferencji pt. W kieru…

«
»
Facebook

Piknik zdrowotny – Zdrowa Mama to szczęśliwa Rodzina

Już w najbliższą sobotę 24 maja Fundacja „Unia Bracka” zaprasza do Centrum Handlowo-Rozrywkowego Ruda Śląska Plaza na prawdziwe święto Mam. W tym dniu Fundacja przygotowała dla mieszkańców Rudy Śląskiej oraz okolicznych miejscowości moc atrakcji podczas pikniku zdrowotnego „Zdrowa Mama to szczęśliwa Rodzina”. Panie będą mogły skorzystać m.in. z bezpłatnych badań USG piersi i mammografii, dla Panów przygotowano stanowiska z badaniami spirometrii, pomiaru ciśnienia i cukru, a najmłodsi będą mogli osobiście sprawdzić co kryje wnętrze karetki oraz przejść krótki instruktaż z udzielania pierwszej pomocy. 
To już druga edycja pikniku Zdrowa Mama to szczęśliwa Rodzin – informuje Paulina Pitrowska, koordynator akcji. W związku z niezwykle pozytywnym przyjęciem naszej zeszłorocznej akcji oraz dużą ilością osób korzystających z badań postanowiliśmy powtórzyć nasz piknik i ponownie umożliwić Rudzianom sprawdzenie swojego stanu zdrowia.

Piknik patronatem objęła Prezydent Miasta Ruda Śląska, to okazja nie tylko do badań ale także nauki w jaki sposób wykrywać pierwsze symptomy choroby oraz jak często korzystać z badań profilaktycznych.

W godzinach od 11.00 do 19.00 wewnątrz Centrum będzie można skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji m.in. dietetyka, profesjonalnej kosmetyczki, trenerów fitness, wysłuchać prelekcji związanych ze zdrowym stylem życia, obejrzeć pokaz zumby oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy.

Podstawowe informacje Fundacji o pikniku – do pobrania .