Rady Ochrony Pracy

W dniu 2 lipca 2019r. odb…

Nowi członkowie RDS po…

Przewodniczący Dariusz Tr…

Sprawiedliwa Transform…

Bogusław Studencki był go…

Zjazd Krajowy PZZ "KAD…

W Bukowinie Tatrzańskiej …

DARIUSZ TRZCIONKA – PO…

VIII Zjazd Krajowy Porozu…

Komisja Rewizyjna PZZ …

VIII Krajowy Zjazd Porozu…

VIII ZJAZD KRAJOWY

Informujemy, że w dniach …

WYNIKI POSTĘPOWANIA - …

Nieniejszym informujemy, …

«
»
Facebook

Piknik zdrowotny – Zdrowa Mama to szczęśliwa Rodzina

Już w najbliższą sobotę 24 maja Fundacja „Unia Bracka” zaprasza do Centrum Handlowo-Rozrywkowego Ruda Śląska Plaza na prawdziwe święto Mam. W tym dniu Fundacja przygotowała dla mieszkańców Rudy Śląskiej oraz okolicznych miejscowości moc atrakcji podczas pikniku zdrowotnego „Zdrowa Mama to szczęśliwa Rodzina”. Panie będą mogły skorzystać m.in. z bezpłatnych badań USG piersi i mammografii, dla Panów przygotowano stanowiska z badaniami spirometrii, pomiaru ciśnienia i cukru, a najmłodsi będą mogli osobiście sprawdzić co kryje wnętrze karetki oraz przejść krótki instruktaż z udzielania pierwszej pomocy. 
To już druga edycja pikniku Zdrowa Mama to szczęśliwa Rodzin – informuje Paulina Pitrowska, koordynator akcji. W związku z niezwykle pozytywnym przyjęciem naszej zeszłorocznej akcji oraz dużą ilością osób korzystających z badań postanowiliśmy powtórzyć nasz piknik i ponownie umożliwić Rudzianom sprawdzenie swojego stanu zdrowia.

Piknik patronatem objęła Prezydent Miasta Ruda Śląska, to okazja nie tylko do badań ale także nauki w jaki sposób wykrywać pierwsze symptomy choroby oraz jak często korzystać z badań profilaktycznych.

W godzinach od 11.00 do 19.00 wewnątrz Centrum będzie można skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji m.in. dietetyka, profesjonalnej kosmetyczki, trenerów fitness, wysłuchać prelekcji związanych ze zdrowym stylem życia, obejrzeć pokaz zumby oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy.

Podstawowe informacje Fundacji o pikniku – do pobrania .