IX ZJAZD KRAJOWY PZZ "…

Dariusz Trzcionka został …

Dyrektywa o wynagrodze…

Porozumienie Związków Zaw…

AKADEMIA XXXV-LECIA

Dariusz Trzcionka - Przew…

Rada Krajowa PZZ "KADR…

W dniu 10 kwietnia 2024 r…

Marszałek Sejmu powoła…

Dariusz Trzcionka - Przew…

Spotkanie z Europosłem…

Joanna Kwiecień - Przewod…

Badania w projekcie DU…

Porozumienie Związków Zaw…

«
»
Facebook

Podaruj dzieciom spokojny sen

Nowy rok 2013 rozpoczęliśmy w Fundacji akcją „Podaruj dzieciom spokojny sen”. Dyrekcja zaprzyjaźnionych z nami Domów Dziecka Stanica i Zakątek zasygnalizowała pilną potrzebę wymiany bielizny pościelowej oraz materacy. Odpowiadając na ich apel zorganizowaliśmy zbiórkę darowizn, które zostaną przekazane na zakup niezbędnych do zapewnienia dzieciom „spokojnego snu”  kołder, poduszek, pościeli, prześcieradeł itp.

Na wystosowaną przez nas prośbę o wsparcie naszych działań i włączenie się do akcji odpowiedziała firma Hilding Anders Polska stając się głównym jej Partnerem. Po zapoznaniu się z najpilniejszymi potrzebami Hilding Anders Polska ufundowała 50 sztuk nowych, wysokiej jakości materacy piankowych, które w dniu 28 luty zostały dostarczone do Domu Dziecka Stanica w Katowicach. Dyrektor Domu Dziecka, Pani Monika Magiera-Drabik,  podkreśliła, iż ze względu na dużą rotację maluchów oraz częste problemy  z nocnym moczeniem, wynikające ze złego stanu psychicznego dzieci, materace i pościel ulegają szybko zużyciu.
W imieniu Dyrekcji i podopiecznych Domu Dziecka Stanica składamy serdeczne podziękowania  firmie Hilding Anders Polska za włączenie się do akcji „Podaruj dzieciom spokojny sen” i ufundowanie oraz dostarczenie materacy do siedziby Domu Dziecka w Katowicach.

„Podaruj dzieciom spokojny sen” trwa nadal…

Na tym jednak nie koniec naszych działań! Akcja „Podaruj dzieciom spokojny sen” trwa nadal. Zachęcamy wszystkich do pomocy i przekazania na rzecz Fundacji darowizn lub darów rzeczowych (kołder, poduszek, pościeli, kocy, szlafroków, ręczników), które będziemy mogli przekazać  naszym podopiecznym. Dokładne informacje o potrzebach Domów Dziecka uzyskają Państwo od koordynatora akcji, Pani Pauliny Pitrowskiej, pod numerem telefonu 664 005 058.

Pomóżmy maluchom, każdy z nas może podarować dziecku spokojny sen.