Marszałek Sejmu powoła…

Dariusz Trzcionka - Przew…

Spotkanie z Europosłem…

Joanna Kwiecień - Przewod…

Badania w projekcie DU…

Porozumienie Związków Zaw…

Europa potrzebuje STAL…

Porozumienie Związków Zaw…

Protest hutników w Ost…

Mariusz Ciupiński - Przew…

Nowi członkowie Śląski…

W Okręgowym Inspektoracie…

«
»
Facebook

To już VII turniej tenisa stołowego w KADRZE

Dnia 1 kwietnia 2017r.  już po raz siódmy spotkaliśmy się na turnieju ping ? ponga organizowanym przez PZZ KADRA w Katowicach. Hala Omega w Jastrzębiu ? Zdroju gościła kadrę pingpongistów z Zakładów Górniczych zrzeszonych w Sekcji Węgla Kamiennego należących do ZZ KADRA. Na turniej o puchar Przewodniczącego Porozumienia ZZ KADRA stawili się w szranki turniejowe kadrowicze z następujących zakładów górniczych Chwałowice, Rydułowy-Anna, Silesia w Czechowicach Dziedzicach, Borynia, Zofiówka, Krupiński oraz Zakład Logistyki Materiałowej JSW SA.

Mimo iż był prima aprilis nikt przy stole nie żartował z gry ? stała ona na bardzo wysokim poziomie – co nas nie dziwi bo członkowie KADRY nie tylko w pracy są profesjonalistami,  ale także w realizowaniu swoich życiowych pasji  cechuje ich perfekcyjność i zaangażowanie. W przyjaznej atmosferze przeprowadzono rozgrywki drużynowe, indywidualne i turniej Przewodniczących i członków Zarządów Związków Zawodowych KADRA.

Po paru godzinnych zmaganiach z małą białą piłeczką wyłoniono zwycięzców, którym puchary i dyplomy wręczył Przewodniczący PZZ KADRA ? Dariusz Trzcionka razem z szefem Sekcji Węgla Kamiennego Krzysztofem Stefankiem. Wyniki prezentują się następująco:

Turniej drużynowy:

  1. Drużyna ZZ KADRA Zofiówka
  2. Drużyna ZZ Nasza Kadra KWK Rydułtowy- Anna
  3. Drużyna ZZ KADRA Chwałowice

Turniej Indywidualny

  1. Zwoliński Mariusz ? KADRA Zofiówka
  2. Szołtysek Artur – KADRA Zofiówka
  3. Prudel Leszek ? KADRA Chwałowice

Turniej przewodniczących i członków Zarządów ZZ KADRA

  1. Broy Janek ? KADRA Borynia
  2. Derlich Marian ? KADRA PG Silesia
  3. Kolorz Dariusz ? KADRA ZLM JSW S.A.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie ? najbardziej Pawłowi Kowolowi, który znalazł czas na zapewnienie obsługi technicznej turnieju i wspólne sędziowanie. Mówimy tutaj wszystkim miłośnikom małej białej piłeczki do zobaczenia za rok na VIII turnieju tenisa stołowego.

Galeria zdjęć z turnieju: