Marszałek Sejmu powoła…

Dariusz Trzcionka - Przew…

Spotkanie z Europosłem…

Joanna Kwiecień - Przewod…

Badania w projekcie DU…

Porozumienie Związków Zaw…

Europa potrzebuje STAL…

Porozumienie Związków Zaw…

Protest hutników w Ost…

Mariusz Ciupiński - Przew…

Nowi członkowie Śląski…

W Okręgowym Inspektoracie…

«
»
Facebook

Halówka w

15 marca 2014r. na dworze paskudna pogoda, ale w hali sportowej w Suszcu gorąca atmosfera. Odbywa się turniej halowej piłki nożnej pomiędzy drużynami wchodzącymi w skład ZZ KADRA Pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. o puchar Przewodniczącego PZZ ?KADRA”

W turnieju udział wzięły drużyny związane z ZZ ?Kadra” z  zakładów JSW S.A. tworząc wspólne reprezentacje występujące pod szyldem – KWK ?Borynia”;  KWK ?Jas-Mos”; KWK ?Krupiński”; KWK ?Pniówek”; KWK ?Zofiówka”. Z zakładów z JAS-MOS-u oraz Krupińskiego wystartowały także drużyny reprezentujące ZZ KADRA Solidarność-80, które na trwałe wpisują się w nasze szeregi.

W sportowej rywalizacji drużyny podzielone zostały na dwie grupy i rozpoczęliśmy rozgrywki turniejowe. Zaciętość meczów była widoczna w każdym spotkaniu. Zawodnicy dawali z siebie wszystko odsuwając na bok jakiekolwiek kalkulacje. Gra była miła do oka i dostarczała zgromadzonym wielu emocji. Na brak bramek na pewno nie narzekaliśmy, a że  zawodnicy pokazali w wielu meczach przyzwoity futbol to widowiska były z pierwszej półki.  Dobra atmosfera panowała nie tylko na boisku, ale również poza nim. Zawodnicy w przerwach mogli się posilić specjałami przygotowanymi w ofercie cateringowej przez JTG Antracyt i popić małym co nieco.

W wyniku sportowej rywalizacji  I miejsce zdobyła drużyna Kadry z  KWK ?Krupiński” wygrywając 2:0 z zdobywcą II miejsce – KWK ?Zofiówka” ; III miejsce – KWK ?Borynia” wygrywając 2:1 z drużyną ZZ Kadra S-80 z Jas-Mos-u.

Skład zwycięskiej drużyny wyglądał następująco: BIENIOSZEK Michał; FUGIEL Dawid; GLISZCZYŃSKI Paweł; HAUDER Piotr; KUMOR Marek; PALARCZYK Krzysztof; PRUCIAK Robert; SITKO Mateusz; STYCZEŃ Grzegorz; ŻBIKOWSKI Radosław.

Uhonorowano także najlepszego gracza – uczestnika turnieju – został nim Michał Bienioszek z KWK ?Krupiński”. Puchary zwycięzcą wręczył Przewodniczący Porozumienia ZZ KADRA  kolega Dariusz Trzcionka gratulując wszystkim osiągniętych wyników.  Była to kolejna z cyklu imprez sportowych, które organizuje bądź uczestniczy w nich ZZ ?Kadra” Pracowników JSW S.A. reprezentowany przez drużyny z poszczególnych Zakładów JSW S.A. – za tydzień 22 marca spotykamy się np. turnieju tenisa stołowego w Jastrzębiu- Zdroju. Jako związek doceniamy i szanujemy pasje naszych członków umożliwiając im pokazanie swoich umiejętności szerszemu gremium.  Szeroko rozumiany sport zawsze był i jest elementem, który jest taką trampoliną od trudów dnia codziennego, a my chcemy być tymi pośrednikami, którzy będą łączyć ludzkie pasje z zdrowym  stylem życia.

Galeria zdjęć:

[fancygallery id=”2″ album=”2″]