Marszałek Sejmu powoła…

Dariusz Trzcionka - Przew…

Spotkanie z Europosłem…

Joanna Kwiecień - Przewod…

Badania w projekcie DU…

Porozumienie Związków Zaw…

Europa potrzebuje STAL…

Porozumienie Związków Zaw…

Protest hutników w Ost…

Mariusz Ciupiński - Przew…

Nowi członkowie Śląski…

W Okręgowym Inspektoracie…

«
»
Facebook

IV TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

IV TURNIEJ TENISA STOŁOWEGOO PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO POROZUMIENIA ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH ?KADRA? rozegrano w dniu 22 marca 2014r. w hali sportowo-rekreacyjnej OMEGA w Jastrzębiu- Zdroju, w której spotkali się pasjonaci małej białej piłeczki. Zawodnicy stawili się w godzinach porannych jeszcze liczniej niż w latach poprzednich i turniej tenisa stołowego o Puchar Przewodniczącego Porozumienia Związków Zawodowych KADRA został otwarty. W turnieju przeprowadzono następujące kategorie rozgrywek:

– open – turniej indywidualny

– turniej drużynowy

– turniej dla Przewodniczących ZZ Kadra bądź ich Zastępców

Łącznie wzięło udział ponad 50 zawodników reprezentujących 12 organizacji zrzeszonych w strukturach Związków Zawodowych PZZ KADRA. W turnieju zaszczycili nas swoją obecnością Przewodniczący PZZ KADRA ? Dariusz Trzcionka, W-ce Przewodniczący PZZ KADRA Krzysztof Stefanek oraz licznie zebrani Przewodniczący organizacji ZZ KADRA z Zakładów Jastrzębskiej Spółki Węglowej, Kompanii Węglowej, Katowickiego Holdingu Węglowego oraz PG Silesia. Organizatorzy tradycyjnie zadbali o właściwą atmosferę na hali przy stołach zapewniając profesjonalne prowadzenie oraz sędziowanie oraz gwarantując świetną atmosferę także poza boiskiem pamiętając również o potrzebach żołądkowych uczestników zawodów. Śmiało możemy powiedzieć, że zawody stały na bardzo wysokim poziomie ? powiedziałbym, że z roku na rok ten poziom uczestników ewoluuje w kierunku wzrostowym. Dzięki temu wysokiemu poziomowi mecze były prawdziwą uczta dla oczu i treningiem mięśni karku dla widzów, którzy starali się nadążyć za małą białą piłeczką. Uczestnicy w rozgrywkach potwierdzili swoje duże umiejętności tenisowe prezentując bardzo wysoki poziom, który weryfikowany był przez profesjonalnych sędziów, którzy bardzo pomogli w sprawnej realizacji turnieju wykazując swój profesjonalizm w kontakcie z ?amatorską? grą w tenisa stołowego. Podkreślam tu słowo ?amatorską? gdyż taka była ona tylko z nazwy na stołach było widać pełny profesjonalizm i zamiłowanie do ?małej białej piłeczki?.

Postawa uczestników jest godna naśladowania i motywuje nas wszystkich do organizowania podobnych imprez, gdyż znakomicie służą one integracji międzyludzkiej pokazując jak ważne miejsce w tym procesie zajmuje szeroko rozumiany sport. To właśnie Związki Zawodowe mają w swojej misji budowanie takiej zdrowej atmosfery szeroko pojętego dialogu społecznego co tutaj na pewno miało miejsce gdyż przy stołach stanęli naprzeciw siebie Kierownicy wysokiego z szczebla z pretendentami do stanowisk niższego dozoru górniczego jak i zwykłymi pracownikami z różnych zakładów działających w branży górniczej , jednak wszystkich ich łączyła wspólna życiowa pasja. Ostatecznie w zawodach w poszczególnych kategoriach uzyskano następujące wyniki:

 INDYWIDUALNIE

 1. Brawański Piotr                     ZZ ?Nasza Kadra? KWK ? Rydułtowy ? Anna?
 2. Balawajder Jacek                    ZZ ?Nasza Kadra? KWK ? Rydułtowy ? Anna?
 3. Suchodolski Zbigniew            ZZ Kadra KWK ?Pniówek?
 4. Nikiel Sebastian                      ZZ Kadra KWK ?Zofiówka?

 

 

DRUŻYNOWO

 1. ZZ Nasza Kadra KWK ? Rydułtowy ? Anna?
 2. ZZ Kadra KWK ? Zofiówka?
 3. ZZ Kadra KWK ? Borynia?
 4. ZZ Kadra PG ? Silesia?

PRZEWODNICZĄCYCH

 1. Broy Jan                                           ZZ Kadra KWK ? Borynia?
 2. Kowol Paweł                                    ZZ ?Nasza Kadra? KWK ? Rydułtowy ? Anna?
 3. Fojcik Krzysztof                              ZZ Solidarność 80 KWK ? Borynia?
 4. Kolorz Dariusz                                ZZ Kadra ZLM JSW SA

Dziękujemy tutaj wszystkim organizatorom oraz uczestnikom zawodów za stworzenie wspaniałej atmosfery, która motywuje do dalszej pracy dając zachętę do pokonywania trudów dnia codziennego. Pozdrawiamy wszystkich uczestników i zapraszamy już do spotkania za rok.

Dariusz Kolorz

Galeria zdjęć: