Marszałek Sejmu powoła…

Dariusz Trzcionka - Przew…

Spotkanie z Europosłem…

Joanna Kwiecień - Przewod…

Badania w projekcie DU…

Porozumienie Związków Zaw…

Europa potrzebuje STAL…

Porozumienie Związków Zaw…

Protest hutników w Ost…

Mariusz Ciupiński - Przew…

Nowi członkowie Śląski…

W Okręgowym Inspektoracie…

«
»
Facebook

Obradował Zarząd Główny PZZ ?KADRA?

Przewodniczący Dariusz Trzcionka otworzył w dniu 31 marca 2015 r. posiedzenie Zarządu Głównego Porozumienia Związków Zawodowych KADRA powitaniem zebranych członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej. W czasie dzisiejszego spotkania zarząd zapoznał się ze sprawozdaniem z realizacji budżetu za rok 2014, który omówił Wiceprzewodniczący Krzysztof Stefanek. Zarząd podjął uchwałę o zatwierdzeniu bilansu i rachunku wyników oraz o przeznaczeniu zysku za rok 2014.

W związku ze zbliżającym się terminem Zjazdu Krajowego PZZ „KADRA” Zarząd Główny wysłuchał sprawozdania z prac Komisji Statutowej. Zarząd zapoznał się również ze stanem prac dotyczących zwołania Rady Krajowej i VII Zjazdu Krajowego.

Przewodniczący Dariusz Trzcionka wraz z Wiceprzewodniczącym Bogusławem Studenckim i K. Stefankiem omówili wyniki ostatnich prac zespołów ds. programu dla górnictwa prowadzonych Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach oraz w Warszawie. Zarząd zapoznał się również informacją z prac Forum Związków Zawodowych, a w szczególności omówiono prace nad projektem ustawy o Radzie Dialogu Społecznego.

W czasie posiedzenia Zarządu przedstawiciele poszczególnych sekcji branżowych przedstawiali informacje z prac i sytuacji na poszczególnych zakładach pracy.

Galeria zdjęć: