Marszałek Sejmu powoła…

Dariusz Trzcionka - Przew…

Spotkanie z Europosłem…

Joanna Kwiecień - Przewod…

Badania w projekcie DU…

Porozumienie Związków Zaw…

Europa potrzebuje STAL…

Porozumienie Związków Zaw…

Protest hutników w Ost…

Mariusz Ciupiński - Przew…

Nowi członkowie Śląski…

W Okręgowym Inspektoracie…

«
»
Facebook

Plan działania

Forum Związków Zawodowych i Porozumienie Związków Zawodowych ?KADRA? przygotowały własny krajowy Plan działania w ramach tego projektu w okresie od 1 marca 2022 roku do 30 kwietnia 2023 roku.

Porozumienie Związków Zawodowych „KADRA” we współpracy z FZZ założyło w planie działania realizację 7 szkoleń stacjonarnych dla przedstawicieli związków zawodowych w łącznie 6 województwach. W przypadku naszej części planu działania, chodzi o te województwa, które posiadają subregiony węglowe i w których były opracowywane tzw. Terytorialne Plany Sprawiedliwej Transformacji.

Poprzez wdrożenie planu działania w projekcie chcemy być lepiej przygotowani do pełnienia nowych obowiązków. W związku z projektem oczekujemy, że nasi przedstawiciele będą lepiej rozumieć rolę niedawno utworzonego Funduszu Sprawiedliwej Transformacji.

W celu realizacji planu działania powstało biuro projektu w Katowicach, które  przygotuje szkolenia adresowane do 112 związkowych przedstawicieli z 6 województw w Polsce, skupiając się na zagadnieniach dotyczących zielonej i sprawiedliwej transformacji.

Nasze działania w projekcie będą adresowane do województw:

1) śląskiego,

2) dolnośląskiego,

3) łódzkiego,

4) lubelskiego,

5) małopolskiego,

6) wielkopolskiego.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Katowicach w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Podejmowane działania w ramach planu działania są finansowane przez Unię Europejską.